Intensief opleidingsprogramma
Intensief opleidingsprogramma
Intensief opleidingsprogramma
Intensief opleidingsprogramma
Intensief opleidingsprogramma
  • Pakket
  Intensief opleidingsprogramma

  Intensief opleidingsprogramma


   Intensiveer je sessies en je fysieke kracht met een alles-in-één programma ontwikkeld door ons team van experts. U vindt uw supplementen met een compleet e-book om gedurende 6 weken te volgen om uw fysieke prestaties te verhogen!

   Smaak :
   € 89,70
   € 29,80 korting
   € 59,90
   TTC
   Op voorraad
   • Frans
   • Engels
   • Duits
   • Italiaans
   • Spaans
   • Portugees
   • Nederlands
   Commandez maintenant pour que votre commande soit expédiée et livrée avec
   • Snelle levering 24H/48HSnelle levering 24H/48H
   • Betaling in 3 of 4X gratisBetaling in 3 of 4X gratis
   • Monsters in uw bestellingMonsters in uw bestelling

   Klaar om op te treden en te presteren tijdens uw sessies?

   Sport u regelmatig, maar zijn de sessies soms minder intensief vanwege de motivatie? Dit programma is ontworpen om u te begeleiden op die dagen dat de motivatie en de energie er niet zijn.

   Superset Nutrition Ons team van deskundigen heeft dit alles-in-één programma ontwikkeld om u te helpen energie te hebben tijdens uw sessie en uw fysieke capaciteit te vergroten.

   Volg het 6 weken lang en blink uit tijdens uw trainingen! U vindt uw supplementengids en uw voedings- en trainingsplan.

   De producten van het energie fitnessprogramma

   Uw doel is hier de voedingsstoffen te leveren die nodig zijn om uw fysieke prestaties te ontwikkelen!

   Gids voor het dagelijks gebruik van uw specifieke producten

   Je zult zien, volg de onderstaande instructies en kom vooruit in 6 weken!

   Een E-book om je doel te bereiken

   Naast uw voedingssupplementen ontvangt u in uw mailbox de voedings- en trainingsplannen die u zullen begeleiden in uw transformatie.

   Een geïllustreerd voedselplan

   Op basis van een evenwichtige voeding rijk aan eiwitten om je spieranabolisme op gang te brengen en spieren op te bouwen!

   Een geïllustreerd trainingsplan

   Mix van verschillende soorten oefeningen: uithoudingsvermogen, kracht, lenigheid en balans met een hoge intensiteit HIIT type.

   De aanbevolen inname van uw supplementen in dit programma kan verschillen van het advies over het gebruik van afzonderlijke supplementen. Hier zijn de aanbevelingen aangepast aan de combinatie van supplementen in uw programma.

   Waarschuwing: Deze producten bevatten krachtige werkzame stoffen die gewoonlijk door ervaren sporters worden gebruikt. Volg de aangegeven progressieve doseringen.

   De eerste week is een aanpassingsperiode waarin uw lichaam de werkzame stoffen opslaat. De volgende weken zal de werking van deze natuurlijke actieve ingrediënten intensiveren om het verschijnen van resultaten te bevorderen. Het is mogelijk dat u tegen het einde van uw programma zonder bepaalde supplementen komt te zitten. Dit heeft geen enkele invloed op uw vooruitgang. U kunt gewoon doorgaan met de andere supplementen. Ook als u na afloop van uw programma nog wat over heeft, kunt u die opmaken!

   VERNIEUWING: Dit programma kan regelmatig verlengd worden in combinatie met intensieve training om vooruitgang te blijven boeken

   posologie-intensif-training.jpg

   BCAA Hardcore

   Voedingswaarden 1 dosis (8,5 g) % AR*
   L-Leucine 2500 mg
   L-Isoleucine 1250 mg
   L-Valine 1250 mg
   L-Citrulline 1000 mg
   Taurine 300 mg
   Chroom 32 µg 80%
   Niacine (vitamine B3) 20 mcg 125%
   Vitamine D 5,2 µg 104%
   Vitamine B12 2,5 mcg 100%
   *Referentie-inname
   Ingrediënten :
   L-leucine 29%, L-isoleucine 15%, L-valine 15%, aroma's, zuur (citroenzuur), L-citrulline 12%, taurine 3,5%, zoetstof (sucralose), nicotinamide, cholecalciferol, kleurstoffen (tartrazine*** en patentblauw V), cyanocobalamine, chroom(III)chloride ***Kan ongewenste effecten hebben op activiteit en aandacht bij kinderen.
   **Kan per smaak verschillen.

   No Pump Xtrême

   Voedingswaarden 1 dosis (14 g) % RA*
   Creatinemonohydraat 3319 mg
   waarvan pure creatine 3000 mg
   Beta Alanine 3000 mg waarvan
   L-Citrulline 3000 mg waarvan
   Taurine 900 mg
   Watervrije Cafeïne 200 mg Nicotinamide
   Nicotinamide 50 mg 313%
   *Referentie-inname
   Ingrediënten :
   Creatinemonohydraat, beta-alanine, l-citrulline, cyclische dextrine, taurine, aroma's**, bevochtigingsmiddel (dinatriumwaterstoffosfaat), bevochtigingsmiddel (kaliumwaterstoffosfaat), antiklontermiddel (magnesiumwaterstoffosfaat), watervrije cafeïne, zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K), nicotinamide, kleurstoffen**.
   **Kan variëren per smaak

   Beoordelingen

   Overzicht

   5

   sur une moyenne de 23 avis


   • 5
    (23)
   • 4
    (0)
   • 3
    (0)
   • 2
    (0)
   • 1
    (0)

   Schrijf Beoordelingen

   28-09-2023

   Super combinaison !!

   Les deux produits sont vraiment génial je recommande !

   03-05-2023

   Super combo !

   Les 2 produits ensemble sont très efficients , la perfo est meilleure !

   27-02-2023

   Super produits

   J?avais reçu en échantillon ces deux produits et j?ai été conquise, L?association des deux me donne la pêche avant l?entraînement et plus de force et de concentration, J?ai pu augmenter les charges rapidement, Les effets sont vite ressentis, je rachèterais avec plaisir,

   16-01-2023

   Excellent

   Complément explosif ! Le booster donne nettement des picotements au bout de 20 min, La BCAA donne un bon coup de fouet, On soulève plus lourd, avec des séries plus allongées et des temps de récupération rapides, Congestion impressionnante en fin de séance,

   11-01-2023

   Les meilleurs produits

   Salut les musclé(e)s, franchement je vous recommande ces produits, ayant testé d'autres produits similaires je trouve que ceux la sont de loin les meilleurs, Pour le pré petite sensation de picotement si vous n'êtes pas habitué ça peut faire bizarre mais le focus, l'énergie et l'envie sont au rendez-vous, Pour les BCAA franchement bonne récupération, moins de courbatures, Le mixte des deux est parfait pour intensifier ses séances et se dépasser, Sans pour autant ressentir une grande fatigue à la fin de la séance, L'essayer c'est l'adopter, Attention : Si vous en prenez vous ne pourrez plus vous en passer ^^