Oxydrine Xtrême (100 capsules)
Oxydrine Xtrême (100 capsules)
Oxydrine Xtrême (100 capsules)
Oxydrine Xtrême (100 capsules)
Oxydrine Xtrême (100 capsules)
   Oxydrine Xtrême (100 capsules)

   Oxydrine Xtrême (100 capsules)


   • Krachtige afvoer en ideaal voor gewichtsverlies en het stimuleren van vet smelten van onze Kampioenen
   • Natuurlijke formule op basis van een cocktail van zeer effectieve werkstoffen voor een schonere, gladdere huid
   • Ingrediënten die afslanken en eliminatie vergemakkelijken voor een perfecte spierdefinitie
   € 35,90
   TTC
   Op voorraad
   Plus que pour que votre commande soit expédiée aujourd'hui et livrée avec
   • Snelle levering 24H/48HSnelle levering 24H/48H
   • Betaling in 3 of 4X gratisBetaling in 3 of 4X gratis
   • Monsters in uw bestellingMonsters in uw bestelling

   Oxydrine Xtrême (100 capsules ) is een ultra-krachtige formule tegen het vasthouden van water, gebaseerd op 100% natuurlijke moleculen en ingrediënten gekozen door ons team van deskundigen, om onze sporters te helpen bij het elimineren van water.

   Onze formule is gebaseerd op groene thee, traditioneel gebruikt om afslanken en eliminatie te bevorderen. Dit hoofdingrediënt inOxydrine Xtrême helpt vet te oxideren en vermindert het verschijnen van sinaasappelhuid voor een betere spierdefinitie.

   We hebben ook andere ingrediënten toegevoegd die gebruikt worden vanwege hun drainerende werking, zoals artisjok en kersenstengels, die de eliminatiefuncties van het lichaam ondersteunen en zo gewichtsverlies bevorderen. Paardenbloem, ten slotte, maakt de formule compleet door bij te dragen aan de normale afvoer van lichaamsvocht. De natuurlijke drainerende werking vanOxydrine Xtrême wordt voornamelijk geleverd door plantenextracten, maar het bevat ook elektrolyten en sporenelementen zoals kalium, calcium en mangaan.

   Oxydrine Xtrême (100 caps) is dus een drainerende formule op basis van natuurlijke planten die helpt de normale waterafvoer te herstellen. Het helpt cellulitis te verminderen door het in de weefsels vastgehouden water te verminderen, zodat u slanker wordt en uw spierdefinitie verbetert.

   Het ingrediënt Elite System Series

   Ons team van deskundigen heeft de formule verrijkt met kersenstengels en mangaan. Kersenpitten staan bekend om hun ontgiftende, drainerende en antioxiderende eigenschappen. Mangaan draagt bij tot een normaal energiemetabolisme waardoor de resultaten worden gemaximaliseerd. Maximale afvoer van nierwater dankzij deze synergie van 5 krachtige werkstoffen.

   prise-de-muscle_sec
   Nice coconut tree

   HOE?

   4 capsules per dag met een groot glas water

   Nice coconut tree

   WANNEER?

   Tijdens of vlak voor de maaltijd

   Nice coconut tree

   VOOR WIE?

   Alle sporters die waterretentie willen elimineren voor een optimale spierdefinitie

   Nice coconut tree

   DUUR

   25 dagen

   Voorzorgsmaatregelen:
   • Voedingssupplementen moeten worden gebruikt als onderdeel van een gezonde levensstijl en niet als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden.
   • Niet aanbevolen voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven, adolescenten en kinderen.
   • Bevat groene thee, niet consumeren tussen de maaltijden
   • Koel, droog, goed afgesloten en in de originele verpakking bewaren, uit de buurt van warmte en licht.
   Allergenen :
   Geproduceerd in een fabriek waar eieren, melkeiwitten, gluten, pinda's en schaaldieren worden verwerkt.
   Voedingswaarden 1 dosis (4 capsules)
   Extract van groene thee (Camellia sinensis) 400 mg
   waarvan cafeïne 40 mg
   Extract van artisjokblad (Cynara scolimus) 80 mg
   Extract van kersenstengels (Prunus Cerasus) 550 mg
   Extract van paardenbloem (Taraxacum Oficinale) 1000 mg
   Mangaan 2 mg (100% RA*)
   *RA: Referentie-inname voor een volwassene
   Ingrediënten :
   Extract 16-19 :1 van paardenbloem [taraxacum officinale] (wortel), extract 10 :1 van kersensteel [prunus cerasus] (stengel), extract 8 :1 van groene thee [camellia sinensis] (blad), verdikkingsmiddel: dipotassiumfosfaat, stabilisator: calciumcarbonaat, extract 10 :1 van artisjok [cynara scolimus] (bladschutblad), mangaansulfaat, anti-bindmiddel: magnesiumstearaat, rundergelatine.

   Beoordelingen

   Overzicht

   4.7

   sur une moyenne de 47 avis


   • 5
    (37)
   • 4
    (6)
   • 3
    (2)
   • 2
    (2)
   • 1
    (0)

   Schrijf Beoordelingen

   10-03-2023

   Bon produit

   Au top, Un super draineur,

   31-10-2022

   Super produit !

   C'est un super produit contre la rétention d'eau, je recommande

   12-10-2022

   TOP

   Produit vraiment efficace, je recommande ++

   06-10-2022

   J'adore

   Produit parfait pour lutter contre la rétention d'eau !

   26-09-2022

   Efficace

   Produit très efficace pour lutter contre la rétention d'eau, je recommande