Volume en krachtprogramma
Volume en krachtprogramma
Volume en krachtprogramma
Volume en krachtprogramma
  • Pakket
  Volume en krachtprogramma

  Topverkoop

  Volume en krachtprogramma


   Vergroot je spiervolume en kracht gedurende 4 weken met een alles-in-één programma ontwikkeld door ons team van experts. Je zult de beste supplementen vinden om je trainingen een boost te geven en je uithoudingsvermogen te vergroten. Vergeet niet je complete e-book te volgen om je doel te bereiken!

   Smaak :
   € 99,70
   € 29,80 korting
   € 69,90
   TTC
   Op voorraad
   Commandez maintenant pour que votre commande soit expédiée et livrée avec
   • Snelle levering 24H/48HSnelle levering 24H/48H
   • Betaling in 3 of 4X gratisBetaling in 3 of 4X gratis
   • Monsters in uw bestellingMonsters in uw bestelling

   Klaar om volume op te bouwen en je explosiviteit te verhogen?

   Bent u een bodybuilder en wilt u uw spieromvang aanzienlijk vergroten? Dit programma zal u helpen vooruitgang te boeken en uw training, herstel en calorie-inname te intensiveren om blessures te voorkomen.

   Ons team van experts Superset Nutrition heeft dit alles-in-één programma ontworpen om je te helpen je doel te bereiken.

   Volg het 4 weken lang en vergroot uw spieromvang drastisch. U vindt een gids voor het gebruik van uw supplementen, evenals een trainingsplan en een voedingsplan.

   Volume- en krachtprogramma's

   Uw doel hier is om alle noodzakelijke voedingsstoffen te leveren om uw kracht en fysieke prestaties te ontwikkelen!

   Gids voor het dagelijks gebruik van uw specifieke producten

   U zult zien, volg de onderstaande instructies en vergroot uw spiervolume in 4 weken!

   Een E-book om je doel te bereiken

   Naast uw voedingssupplementen ontvangt u in uw mailbox de voedings- en trainingsplannen die u zullen begeleiden in uw transformatie.

   Een geïllustreerd voedselplan

   Op basis van een calorieoverschot en een eiwitrijk dieet om het lichaam van energie te voorzien en het anabolisme op gang te brengen om spieren op te bouwen!

   Een geïllustreerd trainingsplan

   Basis krachttraining met zware tot zeer zware belastingen voor maximaal spiervolume!

   De aanbevolen inname van uw supplementen in dit programma kan verschillen van het advies over het gebruik van afzonderlijke supplementen. Hier zijn de aanbevelingen aangepast aan de combinatie van supplementen in uw programma.

   Waarschuwing: Deze producten bevatten krachtige werkzame stoffen die gewoonlijk door ervaren sporters worden gebruikt. Volgde aangegeven progressieve doseringen.

   De eerste week is een aanpassingsperiode waarin uw lichaam de werkzame stoffen opslaat. De volgende weken zal de werking van deze natuurlijke actieve ingrediënten intensiveren om het verschijnen van resultaten te bevorderen. Het is mogelijk dat u tegen het einde van uw programma zonder bepaalde supplementen komt te zitten. Dit heeft geen enkele invloed op uw vooruitgang. U kunt gewoon doorgaan met de andere supplementen. Ook als u na afloop van uw programma nog supplementen over heeft, kunt u deze opmaken.

   VERNIEUWING: Dit programma kan regelmatig worden vernieuwd in combinatie met een aangepast dieet om maximaal spiervolume te blijven winnen

   posologie-volume-et-force.jpg

   Creatine Hardcore

   Voedingswaarden 1 dosis (50 g) % AR*
   Creatine Monohydraat 3393 mg
   waarvan pure creatine 3000 mg
   L-Leucine 750 mg
   L-Isoleucine 375 mg
   L-Valine 375 mg
   Alfa-liponzuur 75 mg
   Chroom 12 µg 30%
   Thiamine (vitamine B1) 0,67 mg 60%
   Niacine (Vitamine B3) 25 mg 156%
   Vitamine B6 0,60 mg 43%
   Vitamine B12 1 µg 40%
   *Referentie-inname
   Ingrediënten :
   Dextrose, wasachtig maïszetmeel, creatinemonohydraat, aroma's (bloedsinaasappel, sinaasappel), zuurteregelaar (watervrij citroenzuur), L-leucine, kaliumgluconaat, L-isoleucine, L-valine, calciumgluconaat, alfaliponzuur, zoetstof (sucralose), magnesiumoxidepoeder, nicotinamide, natriumchloride, kleurstoffen (ponceau 4R**, zonnegeel FCF**), thiaminemononitraat, pyridoxinehydrochloride, chroompicolinaat, cyanocobalamine.
   **Kan negatieve effecten hebben op activiteit en aandacht bij kinderen.

   No Pump Xtrême

   Voedingswaarden 1 dosis (14 g) % AR*
   Creatinemonohydraat 3319 mg
   waarvan pure creatine 3000 mg
   Beta Alanine 3000 mg
   L-Citrulline 3000 mg
   Taurine 900 mg
   Watervrije cafeïne 200 mg
   Nicotinamide 50 mg 313%
   *Referentie inname
   Ingrediënten :
   Creatinemonohydraat, beta-alanine, l-citrulline, cyclische dextrine, taurine, aroma's**, bevochtigingsmiddel (dinatriumwaterstoffosfaat), bevochtigingsmiddel (kaliumwaterstoffosfaat), antiklontermiddel (magnesiumwaterstoffosfaat), watervrije cafeïne, zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K), nicotinamide, kleurstoffen**.
   **Kan per smaak verschillen

   Beoordelingen

   Overzicht

   4.5

   sur une moyenne de 59 avis


   • 5
    (41)
   • 4
    (14)
   • 3
    (2)
   • 2
    (0)
   • 1
    (0)
   Alleen gebruikers die het product al hebben gekocht, kunnen een recensie toevoegen.
   12-06-2023

   Très bon produit

   Fais ce que l'on attend de lui, Donne vraiment un coup de fouet pour augmenter ses performances Et les saveurs sont incroyables,Je recommande ce produit,

   24-05-2023

   Génial

   Prise de poidEt gros coup de fouet avant le training

   17-04-2023

   Efficace pour optimiser ses séances d?entraînements

   Cela fait plusieurs mois que je prends de la créatine mono, pour ma dernière commande j?ai décidé de prendre le duo avec le no pump pour gonfler mes séances et me donner un coup de boost certains jours notamment après le travail,Il faut dire que je ne suis absolument pas déçu, 30 min avant la séance je prends le no pump, malgré quelques effets secondaires pas forcément agréable( légère démangeaison/picotements/ coup de chaud sur certains endroits de la peau : mains crâne ) que je suppose normal je peux vraiment allonger mes séries et après plusieurs prise je ne peux que recommander ce combo gagnant , Cependant cela ne fait pas tout et il ne faut pas oublier le plus essentiel : régime alimentaire, motivation et assiduité occupe 75% de vos résultats et de votre développement musculaire, Le produit ne fait pas tout mais aide grandement,

   21-10-2022

   Je recommande !!

   Le programme est super et m'a énormément aider à prendre du volume

   18-10-2022

   Tient ses promesses

   Y'a pas à dire les produits tiennes parfaitement leur promesses, le goût longisland est juste top et pas ecoeurant